Egy híres játék, híres épületének reprodukciója

Azoknak, akik nem csak a Gta San Andreassal, és a Multi Theft Autoval töltik minden idejüket, azoknak ismerős lehet ez a modell.

Mielőtt megszületett ez az ötlet, tanácstalanul álltam, hogyan lehetne egy nagy, mégis szép, monumentális banképületet csinálni.
Rájöttem, hogy bankhoz ötletet, a legjobban abból a játékból szerezhetek, aminek fő célja az ilyen intézmények kirablása
tehát a PAYDAY 2.
Rengeteg bank designt nyálaztam át, mégis ez a kicsit tradicionálisabb tetszett leginkább. Mérete nagy, belső elrendezése remek, a föld alatt húzódót széfhez vezető folyosórendszer pedig egyszerűen tökéletes.

Ahelyett hogy 1:1 lemásoltam volna a modellt, szerettem volna belevinni egy kicsit a saját ötleteimből, így hát a föld alatti folyosórendszer teljesen átalakult, a fenti termek más kinézetet kaptak, de mégis megmaradt az érzés, hogy ez az a bank, abból a játékból.
Technikai részleteit tekintve a modell nem túlzottan kiemelkedő összesen 37.894 Polygon-ból áll.
Elhelyezése megegyezik az előző modellével, és méreteiben is hasonló, bár itt a belmagasság jelentősen nagyobb.
Neked hogy tetszett ez a modell? Mi a véleményed róla?
Írd meg kommentben itt, vagy akár Facebook-on!
A Modell a Blue Mta szerverére készült!
A modellben el lett rejtve egy kis easteregg, de csak a rablások alkalmával derülhet ki, mi az 🙂 -BMatyas